Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Kamil Wójcik od 17 lat sędziuje mecze piłkarskie, a od dwóch jest międzynarodowym sędzią UEFA. Będąc w ciąży, żona Kamila zgłosiła się na badania, gdzie okazało się, że jest w trakcie porodu. Karetka od razu zabrała ją do szpitala. Poród był zagrożony, ale się udał. Bruno urodził się jako wcześniak, w szóstym miesiącu ciąży. O swoim wyjątkowym synu i karierze sędzia opowiedział wraz z żoną Anną w „Dzień Dobry TVN”.

Ojciec Dariusz Piotrowski o fałszywych proroctwach w czasach zarazy

W czasie epidemii koronawirusa pojawiło się w internecie i telewizji wiele fałszywych proroctw. O ich wpływie na społeczeństwo opowiedział w studiu programu jezuita ojciec Dariusz Piotrowski. W co można wierzyć, a w co nie należy?

Piotr Sołoducha i jego wyjątkowy koncert charytatywny

Już w sobotę, 4 kwietnia Player.pl wspólnie z Fundacją TVN „Nie jesteś sam” zorganizuje wyjątkowy charytatywny koncert online na żywo. Akcja jest podziękowaniem za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych. W akcji wezmą udział znani artyści i muzycy. O tym przedsięwzięciu opowiedział wokalista zespołu Enej Piotr Sołoducha. Wykonał również utwór „Kamień z napisem love”.