Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Dziennikarka Barbara Pasek spotkała się z Katarzyną Bujakiewicz w Poznaniu, czyli w rodzinnym mieście aktorki. Jak wyglądało jej życie przed karierą aktorską? Jakie szczegóły z jej życia zdradziły koleżanki ze szkolnych lat? – Zrobiła wzrok, zatrzepotała długimi rzęsami, serca się topiły – powiedziała Monika Tuchołka, koleżanka z klasy. Czy była pilną uczennicą? Gdzie spędzała wolny czas? – Każdą wolną chwilę spędzałam na stadionie – zdradziła Bujakiewicz. Jaka była jej droga do kariery? – Pracuję od szóstego roku życia na to, co mam w tej chwili – zaznaczyła.

Plotki z życia gwiazd

Co wydarzyło się w świecie gwiazd? Dlaczego Michał Piróg zaadoptował orangutana? Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela spodziewają się dziecka. To będzie chłopiec czy dziewczynka? Natomiast Julia Wieniawa wyznała, że po zjedzeniu pizzy miała depresję.

Britney Spears w szpitalu psychiatrycznym

Wokalistka Britney Spears sama zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego. – Potrzebuje pomocy, ponieważ nie radzi sobie z problemami zdrowotnymi ojca, który jest dla niej wielkim wsparciem – powiedziała Barbara Pasek.

Córka Adama Małysza zaręczyła się

Karolina, córka Adama i Izabeli Małyszów zaręczyła się. Gdzie odbyły się zaręczyny i kim jest jej narzeczony?

Pani Tyszka – instagramerka

Mama fotografa Marcina Tyszki jest aktywna w mediach społecznościowych. Jakie zdjęcia tam publikuje? – Ma mnóstwo fanów i zaczyna być cytowana – powiedziała Barbara Pasek. Jak wspiera swojego syna?

Agnieszka Grochowska wyjeżdża do USA

Agnieszka Grochowska zagrała w hollywoodzkiej produkcji „Teen Spirit”. W filmie pojawiła się m.in. aktorka Elle Fanning. Tuż po premierze filmu z Grochowską rozmawiał Piotr Wojtasik z „Dzień Dobry TVN”. Jak dostała rolę w tym filmie? – Od bardzo dawna biorę udział w zdjęciach próbnych do różnych filmów – powiedziała aktorka.