Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Coraz częściej mówi się o depresji, która nie jest powodem do wstydu i może dopaść każdego. W studiu „Dzień Dobry TVN” Jarosław Kret szczerze opowiedział o swoich zmaganiach z tą chorobą. Od czego się zaczęła i jak udało mu się przetrwać? – Przede wszystkim mnie dziecko trzymało przy życiu i kazało stawać na nogi – wyznał. Dlaczego zdecydował się o tym otwarcie rozmawiać?

Niesporczaki – zwierzęta (prawie) niezniszczalne

Niesporczaki to mikroskopijnych rozmiarów zwierzątka żyjące najczęściej w leśnej ściółce. Posiadają one niesamowite zdolności do przetrwania w wyjątkowych warunkach. Łukasz Kaczmarek bada „wodne misie” od ponad dwudziestu lat i jest uznawany za jednego z największych specjalistów na świecie w tej dziedzinie. W programie opowiedział o tych niezwykłych zwierzętach.

Przegląd prasy Dominika Wielowieyskiej

W studiu „Dzień Dobry TVN” Dominika Wielowiejska przedstawiła najnowsze informacje z krajowej prasy. Opowiedziała między innymi o negocjacjach nauczycieli z rządem oraz zmianach w edukacji najmłodszych. Jakie jeszcze tematy znajdziemy w gazetach?

Wybory Mistera Polski UK & Ireland oraz Biker of The Year 2019

Anna Senkara wybrała się na wybory Mistera Polski w Wielkiej Brytanii oraz konkurs Biker of The Year 2019. Rozmawiała z uczestnikami o ich strategii na zwycięstwo. – Dobrze się bawić – mówili jednogłośnie. Czy ich partnerki są dumne? – Pokazali, jacy są naprawdę – zdradziła jedna z nich.