Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Ćwiczyć każdy może i nie potrzebuje do tego ani specjalistycznego sprzętu, ani siłowni. Jak pokazała pani Kasia, żeby wyćwiczyć sylwetkę – wystarczy mieć większy garnek.

Przegląd internetowy

Mateusz Hładki przedstawił najnowsze informacje ze świata gwiazd. Gdzie będzie mieszkał Kuba Wojewódzki? A który polski aktor będzie grał u boku Angeliny Jolie? Jakie jeszcze plotki możemy znaleźć na mediach społecznościowych.

Helena Englert dostała się na studia w USA

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, którą niedawno mogliśmy oglądać w „Diagnozie” wyjeżdża za ocean. Osiemnastolatka dostała się na prestiżowe studia w Nowym Jorku. W rozmowie z Mateuszem Hładkim dumna mama opowiedziała o planach córki i emocjach związanych z wyjazdem. – Ja się przede wszystkim cieszę, że spełniają się marzenia Heleny – wyznała aktorka.

Światowa kariera polskiej modelki

Polska modelka Olga Nowotarska podbija światowy rynek modelingu. Pracowała dla największych marek w tej branży jak H&M, Bershka czy Douglas. Obecnie jest twarzą firmy kosmetycznej Estee Lauder. Jak się zaczęła jej kariera? – Tak szybko to wszystko ruszyło, że nawet nie zauważyłam kiedy moje życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni – wyznała dziewczyna. Czy lubi pracę modelki?

Mateusz Hładki i przegląd prasy

W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki przedstawił tematy dotyczące gwiazd, które możemy znaleźć w krajowej prasie. Apoloniusz Tajner wraz ze swoją ukochaną spodziewają się dziecka, a syn Zenka Martyniuka jest pod ścisłą kontrolą rodziców, po ostatnich skandalach. Co jeszcze dzieje się w show-biznesie?