Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy czarująco. W studiu „Dzień Dobry TVN” pojawił się iluzjonista, który zaczarował niejedną gwiazdę. Jakie sztuczki Magik Y zaprezentował w programie?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak postanowił przenieść się w czasie. Z tej okazji odwiedził Fabrykę Norblina, gdzie udał się na wirtualny spacer uliczkami Warszawy. Przy okazji prezenter przedstawił prognozę pogody na dziś. Gdzie możemy spodziewać się największych opadów śniegu?

Co zrobić, gdy dzwoni do nas Klara Sobieraj?

Problem botów telemarketingowych wciąż nie daje Polakom spokoju. Blokowanie numerów dzwoniących w sprawie paneli fotowoltaicznych na niewiele się zdaje. O tym, co zrobić gdy dzwoni do nas słynna Klara Sobieraj opowiedziała Małgorzata Cieloch, rzecznik prasowy UOKiK. - Większość konsumentów przez kilka minut nawet nie zdaje sobie sprawy, że rozmawia z botem - powiedziała specjalistka. Na co może nas naciągnąć Klara? Jak wykorzystywane są nasze dane osobowe?

Śledź na plecach

Pascal Brodnicki w dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” wyjaśnił, co wspólnego mają ze sobą śledzie na plecach i Prima Aprilis. - We Francji mamy taką tradycję, która polega na wkręcaniu ludzi, a związana jest z historią Francji - zdradził kucharz. Papierowa ryba na plecach oznacza, że ktoś został wkręcony. Jaki kawał z okazji 1 kwietnia zrobił Pascal?

Kwietniowa ryba kontra Mateusz Zielonka

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” zwycięzca 6. edycji programu MasterChef” zdradził swoje przepisy na pyszną rybę. Mateusz Zielonka zaproponował pstrąga w formie kanapek i dorsza w wersji pancakes. Jakie jeszcze dania przygotował?