Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Ocet jabłkowy od lat ceniony jest za właściwości zdrowotne. Przeprowadzone badania potwierdziły, że działa antybakteryjnie, obniża poziom glukozy we krwi i może pomagać w odchudzaniu. W studiu „Dzień Dobry TVN” dietetyk kliniczny dr Iwona Sajór opowiedziała o  jego właściwościach i o tym, jak na co dzień go stosować.

Beata Śniechowska, Tomek Czajkowski i ich mięsna uczta

W Polsce można z łatwością dostać dobre mięso. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Beata Śniechowska wraz z Tomkiem Czajkowskim pokazali przepisy na skrzydełka z kurczaka i perliczkę.- Perliczka ma dużą ilość wysokojakościowego białka – wyjaśniła Śniechowska. Jakich przypraw użyli?

"Akrobaki Show", czyli utalentowane dzieci na wrocławskiej scenie

„Akrobaki Show” to barwna, akrobatyczno-taneczna opowieść o losach urokliwego motyla, który dopiero co ujrzał świat po raz pierwszy. Przedstawienie wystawia  grupa młodych artystów „Magnifica”. Paweł Dolega wybrał się na próby i porozmawiał z  trenerem Pawłem Undziakiewiczem o akrobatyce i występach dzieci.

Siostry Narain i ich wyjątkowe metody na dbanie o siebie

Książka "Dbaj o siebie" sióstr Narain wyprzedała się w tydzień i zyskała rzeszę miłośników m.in.: Kate Moss czy Reese Witherspoon. Po jej publikacji "Sunday Times" i "Huffington Post" ogłosiły bieżący rok "rokiem dbania o siebie". Siostry Narain udowadniają, że jeżeli jesteś zadbaną, "dokochaną" wersją samej siebie, możesz dać więcej ludziom i całemu światu. W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziały o swojej filozofii. – Chodzi o małe zmiany, które łatwo jest wprowadzić każdego dnia – wyjaśniła Nadia Narain.