Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska opowiedziała, co wydarzyło się w świecie gwiazd. Co w mediach społecznościowych ogłosili książę Harry i księżna Meghan? Jakie zdjęcie opublikował aktor Tomasz Karolak?

Jak Dorota Szelągowska urządzi swoje nowe mieszkanie?

Dorota Szelągowska to ambasadorka kanału HGTV, która urządza mieszkania innym. W „Dzień Dobry TVN” zdradziła, jak urządziła swoje mieszkanie. – Do tej pory byłam trochę szewcem bez butów – powiedziała. – Spełniam swoje wnętrzarskie marzenia, mam granatową kuchnię – dodała. Jakie swoje marzenia spełniła, jeśli chodzi o urządzanie wnętrz?

Jak Zosia Zborowska zrobiła z mamy influencerkę?

Maria Winiarska stała się influencerką w mediach społecznościowych. – Jestem za to Zosi wdzięczna, bo z półki, odkurzona zeszłam na pokaz Łukasza Jemioła – zdradziła aktorka. – Mama nigdy nie była w takiej formie w jakiej jest teraz – powiedziała Zosia Zborowska.

Maja Sablewska o metamorfozie Iwony Węgrowskiej i…

Maja Sablewska opowiedziała o metamorfozie, którą przeszła pod jej okiem Iwona Węgrowska. Komu jeszcze pomoże zmienić styl?

Iwona Węgrowska o swoim skomplikowanym związku

- Ja sama nie wiem, o co chodzi w tym wszystkim – powiedziała Iwona Węgrowska o swoim skomplikowanym związku z ojcem swojego dziecka. - Takiej miłości nigdy nie przeżyłam – dodała. Czy teraz jest w związku ze swoim partnerem?