Dzień Dobry TVN

sezon 29

Dzień Dobry TVN

Jarosław Ławrowski z Rudawicy zajmuje się hodowlą koników polskich już od ponad dwóch dekad. Jego miłość do tej rasy rozpoczęła się w Bieszczadach, gdzie wyjechał jeszcze jako młody leśniczy. Obecnie w jego gospodarstwie znajduje się kilka stad tego gatunku. Jak wygląda jego codzienność? O tym opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Jeźdźcy do Straży Miejskiej poszukiwani

W Straży Miejskiej Wrocławia pracuje 7 wierzchowców: Buczyn, Eryk, Legat, Lotnik, Silver, Tankred i Solaris. Patrole konne spotkać można w parkach, miejskich lasach i na terenach wodonośnych.. Biorą też udział w zabezpieczaniu imprez masowych i w uroczystościach państwowych. Niedawno Straż  ogłosiła nabór na stanowiska konnych strażników Wrocławia. O tym pracownicy opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Wytrawne rarytasy Polana

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotowywał wytrawne dania z mięsem w roli głównej.

Dlaczego warto postawić na świeże kosmetyki?

Kluczem do pięknej i zdrowej skóry jest właściwa pielęgnacja. Jakie kosmetyki wybierać? Co powinno znaleźć się w ich składzie? O zaletach świeżych kosmetyków w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała makijażystka Anna Galińska.

Anna Pietrzak-Gryc i wielkanocne ozdoby od schrupania

Anna Pietrzak-Gryc pokazała, jak zrobić słodkie ozdoby do zjedzenia i jak ozdobić wielkanocne ciasteczka. Opowiedziała również o jadalnych pisakach do wielkanocnych jajek.

Bartek Jędrzejak i prognoza pogody w ZOO

Bartek Jędrzejak odwiedził żyrafy we wrocławskim ZOO. Przyjrzał się ich codziennym zwyczajom. Opowiedział również o prognozie pogody na Wielkanoc.

Shama w piosence „Kwiaty”

Wiosna już się rozgaszcza za oknem i liczymy, że niedługo znów wszystko się zazieleni. Wiosenny nastrój w „Dzień Dobry TVN” wprowadził zespół Shama. Na scenie programu wykonał utwór "Kwiaty”.