Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Aktorzy Olga Borys i Wojciech Majchrzak oraz Anna Jarosik-Tomala i Michał Jarosik-Tomala opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” o zaletach wykonywania tego samego zawodu. – Jak przychodzę poirytowana, to mam zrozumienie – zdradziła Borys. – Nie musimy za dużo tłumaczyć – dodał Majchrzak. – To specyficzny zawód i potrzebujemy zrozumienia – zaznaczyła Jarosik-Tomala. Czy rozmawiają w domu o pracy i uczą się razem tekstu do roli?

Styl Dawida Wolińskiego

Dawid Woliński to projektant mody, juror programu „Top Model” i zdaniem wielu jeden z najlepiej ubranych Polaków. – Styl Dawida jest absolutnie spektakularny, nawet jak zakłada t-shirt, to nie można tego nie zauważyć – powiedziała reżyser pokazów mody Katarzyna Sokołowska. Skąd pomysł Wolińskiego na wyprzedaż swojej prywatnej garderoby? Ile pieniędzy wydaje na ubrania?

Pyszne tosty i sandwicze

Kucharz Piotr Kucharski zdradził w kuchni programu przepisy na tosty i sandwicze.

Co nowego na planie „Diagnozy”?

Dziennikarka Kinga Burzyńska odwiedziła Maję Ostaszewską na planie „Diagnoza”. Czy to nadal serial medyczny czy już kryminalny? – Bardzo zagęszcza się akcja kryminalna – zdradziła aktorka. Co wydarzy się w serialu?

Zaimponował idolom z USA. Chłopak z gór jest mistrzem świata

Paweł „Kid” Kidoń to mistrz świata basketball freestyle. Jak to wszystko się zaczęło? Na czym polega ten sport? – Nie ma żadnych limitów, można robić z piłką to, co się chce – powiedział. Jaki trick udało mu się wykonać jako pierwszemu na świecie?

Paweł „Kid” Kidoń. Jego triki z piłką zadziwiają świat

Kidoń zaprezentował swoje umiejętności w studiu programu. Jakie tricki wykonał z prowadzącym program Marcinem Prokopem?