Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Anna Dereszowska w ramach primaaprilisowego żartu wkręciła widzów „Dzień Dobry TVN”, że została rzeźbiarką. Za jej artystycznym sukcesem stali studenci ASP, którzy przygotowali jej rzeźby. Jak wyglądały przygotowania?

Kulisy żartów na Prima Aprilis

Anna Dereszowska została rzeźbiarką, Mateusz Hładki wystartuje w zawodach kulturystycznych, a siostry Pingwinki wystąpią w teledysku zespołu DeMono.

Takie żartobliwe informacje przygotowała w Prima Aprilis redakcja „Dzień Dobry TVN”. Bohaterowie wczorajszych dowcipów opowiedzieli o ich przygotowaniach w studiu programu. A czy oni sami zostali wczoraj wkręceni?

Dlaczego według nich Ziemia jest płaska?

Płaskoziemcy kwestionują wszystkie zdobycze wiedzy i nauki i chcą udowodnić, że Ziemia jest płaska. Kim są i jakich argumentów używają? Sprawę skomentowali dr Weronika Śliwa z Centrum Nauki Kopernik oraz dr Jerzy Rafalski z planetarium w Toruniu. Czy warto podjąć dyskusję z płaskoziemcami?

Pyszne tosty i sandwicze

Piotr Kucharski przygotował w kuchni programu kanapki na bogato. W jego menu pojawił się m.in. sandwicz z pasta jajeczną i oraz kanapka z wędzona rybą z pieczonym groszkiem.

Subiektywny przegląd prasy Artura Andrusa

Dziennikarz sprawdził, o czym pisały dzisiejsze gazety. Przy okazji Andrus opowiedział o piosence, która napisał, a którą w RMF Classic zaśpiewał Maciej Zakościelny.