Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

W związku z pandemią, ostatni czas dla wielu osób nie jest łatwy. Niektórzy stracili pracę, a innym został zmniejszony wymiar godzinowy, przez co ich zarobki są mniejsze. Czy w tych okolicznościach można zmniejszyć lub zawiesić składki alimentacyjne? Tę kwestię wyjaśniła w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Eliza Kuna.

Samodzielne rodzicielstwo w czasie pandemii

Podczas trwającej pandemii, każdy z nas na co dzień zmaga się z coraz większymi problemami. W szczególnie trudnej sytuacji znalazły się rodzice samotnie wychowujący swoje dzieci. Jak sobie radzą z pracą, maluchami i obowiązkami domowymi?

Warzywne mrożonki kreatywnie

W dzisiejszej kuchni programu Kasia Bukowska przygotowała pyszne dania z mrożonych produktów. Jakie dania wyczarowała?

Co dziś w pogodzie?

Bartek Jędrzejak przedstawił dzisiejszą prognozę pogody. Jakie temperatury nas czekają?

Piżama party

Piotr Wojtasik spotkał się z Martą Pożarlik i wspólnie przejrzeli propozycje piżamowych stylizacji. Jaka musi być idealna piżama? Jakie kroje wybierać, by czuć się wygodnie, a czasem też pięknie i seksownie?

Leśnik z pasją do modelingu

Wiktor Magdaleński ma wiele pasji. Jedną z nich jest miłość do lasów, a pracę leśnika łączy z zawodem stolarza. Oprócz tego jest również trenerem personalnym. A skąd w jego życiu wziął się modeling? W studiu programu wraz z prowadzącymi zaprezentował dziś ćwiczenia idealne na poranny rozruch.