Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska przejrzała internet w poszukiwaniu showbiznesowych wiadomości. Czy Edyta Pazura jest w ciąży? Którą rocznicę ślubu świętowała Anna Czartoryska? Jaki biznes otwiera Joanna Przetakiewicz? O tym w "Dzień Dobry TVN".

Gwiazdy na konferencji kanałów tematycznych TVN Discovery

Wiosna za oknem i wiosna w telewizji. Na konferencji ramówkowej pojawiły się gwiazdy kanałów tematycznych. Jak Martyna Wojciechowska wspomina realizację swojego pierwszego programu podróżniczego? Co ciekawego pokaże Dorota Szelągowska? Kogo będzie zmieniać Maja Sablewska? Gdzie pojedzie Magda Gessler? Kiedy Izabela Janachowska zrobi sobie przerwę w pracy?

Dorota Szelągowska zdradza tajemnice swojej diety

Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać Dorotę Szelągowską o sekret jej diety. Kto pomaga sympatycznej prowadzącej zrzucić kilogramy? Jaki pasztet znalazła w swojej diecie pudełkowej?

Kto namówił Magdę Gessler na odstawienie mięsa?

Tadeusz Müller namówił swoją mamę Magdę Gessler na ograniczenie mięsa i włączenie do swojej diety większej ilości warzyw. Czy planuje się do tego stosować? Czy na jej wielkanocnym stole nie będzie białej kiełbasy?

Czy Izabela Janachowska jest gotowa na narodziny dziecka?

Lada moment przyjdzie na świat pierwsze dziecko Izabeli Janachowskiej. Czy ambasadorka kanału TLC ma już przygotowaną wyprawkę?

Martyna Wojciechowska o uczestnikach obecnej edycji "Big Brothera"

Z domu Wielkiego Brata dyscyplinarnie wyrzucono jednego z uczestników za jego agresywne zachowanie i groźby karalne. Na temat obecnej edycji "Big Brothera" Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Martyną Wojciechowską. - 18 lat temu, gdy zaczynaliśmy realizować ten program, to  to była rewolucja i cieszę się, że w tej rewolucji wzięłam udział - powiedziała podróżniczka.