Dzień Dobry TVN

sezon 41

Dzień Dobry TVN

Sandra Hajduk-Popińska wybrała się na plan nowego teledysku Patrycji Markowskiej. Artystce towarzyszył wokalista Dawid Karpiuk. Skąd pomysł na taki duet? - Usłyszałam kiedyś zespół Dawida w radiu i po prostu odpadłam. To była przepiękna energia, a ja uwielbiam spełniać swoje marzenia, więc postanowiłam się od razu odezwać - powiedziała artystka. Jaka jest rola wokalisty w tym numerze? Jak potoczyła się ich współpraca?

Co nowego w świecie gwiazd?

W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Sandra Hajduk-Popińska przedstawiła najświeższe wiadomości ze świata show-biznesu. Tematem przewodnim okazał się konflikt Willa Smitha i Chrisa Rocka. Aktor wciąż mierzy się z konsekwencjami swojego zachowania. Jak słynne już uderzenie skomentowała mama Willa? Dziennikarka opowiedziała również o nagrodach pocieszenia dla nominowanych. Upominki oscarowe dla aktorów były warte ponad 140 tysięcy dolarów. Co się w nich znajdowało? Jakie jeszcze ciekawostki ze świata gwiazd zdradziła Sandra?

Dziś Światowy Dzień Muffinka!

Mistrz cukiernictwa Paweł Mieszała zdradził przepis na idealne muffiny. Ekspert od słodkości krok po kroku pokazał, jakich składników użyć i w jaki sposób je ze sobą połączyć. W tworzeniu wypieków pomagała mu Diana Kautz, która przy okazji przedstawiła szczegółową prognozę pogody.

Remont łazienki w jeden dzień

Remont łazienki kojarzy nam się z uciążliwymi i kosztownymi pracami budowlanymi. Jonatan Kilczewski przedstawił pomysły na to, jak szybko i tanio odnowić to problematyczne pomieszczenie. W jaki sposób nadać drugie życie podstarzałym płytkom? Architekt wnętrz zaproponował wodoodporne naklejki lub trwałe sprejowanie. Z jakiego wałka skorzystać do zamalowania gresu lub podłóg? Jak przykleić panele winylowe?