Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Już niedługo Wielkanoc. Oznacza to wielkie domowe porządki. Większość gospodyń domowych układa sobie plan działania, by w najbliższych tygodniach wprowadzić w domu perfekcyjny ład. Pomóc nam w tym mogą nowoczesne roboty domowe. W studiu „Dzień Dobry TVN” Anna Nowak –Ibisz podpowiedziała, które z nich warto zatrudnić na stałe.

Mateusz Hładki i jego przygotowania do zawodów kulturystycznych

Mateusz Hładki to dziennikarz „Dzień Dobry TVN” po godzinach przygotowuje się do zawodów kulturystycznych. W rozmowie z Bartkiem Jędrzejakiem opowiedział o swojej pasji i nowym ulubionym zajęciu. Kim jest jego trenerka? A rozmowa ta odbyła się w ramach primaaprilisowego żartu.

Co wygrała pani Ewelina z Jastrzębiej Góry?

W kolejnej odsłonie wielkiej loterii „Dzień Dobry TVN” wzięła udział pani Ewelina z Jastrzębskiej Góry. Co udało jej się wygrać i kogo pozdrowiła?

Cristina Catese i jej przepis na pizzę z hummusem

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Cristina Catese przygotowała pyszną pizzę z hummusem i tuńczykiem. Co jeszcze udało jej się przygotować tego poranka?

Siostry „Pingwinki” i zespół De Mono w piosence „Statki na niebie”

Katarzyna Olubińska pojawiła się na planie teledysku zespołu De Mono. Na scenie zespół wraz z siostrami „Pingwinkami” wykonał utwór „Statki na niebie”.