Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

Na kanale PASSIO Poland, prowadzonym przez rzeszowskich ratowników medycznych i ich przyjaciół, kilka dni temu pojawił się cover piosenki „List” Kamila Bednarka. Panowie ułożyli jednak własne słowa do utworu, które wzywają obywateli do mówienia prawdy ratownikom, jeśli podejrzewają u siebie koronawirusa. O swoim dziele opowiedzieli w rozmowie z prowadzącymi „Dzień Dobry TVN”.

Barbara Pasek i newsy ze świata show-biznesu

W studiu programu Barbara Pasek podzieliła się najnowszymi informacjami ze świata gwiazd. Opowiedziała między innymi o stanie córki Kasi Kowalskiej i nowonarodzonym synu Borysa Szyca. Co gwiazdy robię na Tik Toku?

Przegląd poezji kwarantannowej Artura Barcisia

Artur Barciś na swoim Facebooku publikuje nagrania, w których opowiada zabawne wierszyki. W ten sposób zapewnia rozrywkę swoim obserwującym w trudnych czasach. O tym przedsięwzięciu opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Kasia Bukowska i jej kuchnia pełna mrożonek

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Bukowska przygotowała dania z mrożonkami w roli głównej.  Jakie potrawy zaproponowała?

Jak zrobić piłeczki do żonglerki?

Stan kwarantanny to idealny czas na wypróbowanie nowych hobby. Łukasz Otto Wójcik podzielił się w „Dzień Dobry TVN” swoim sposobem na wykonanie własnych piłeczek do żonglerki. Jak ich używać?