Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

W ostatnim tygodniu z programem „Big Brother” pożegnał się Tomasz Urban. Jak wspomina swój udział w Domu Wielkiego Brata? – Pierwsze trzy dni były niesamowite – wyznał były uczestnik. Czy czegoś żałuje? A kto według Manueli Michalak jest kandydatem na zwycięzcę?

Mateusz Hładki i jego przygotowanie do zawodów kulturystycznych

Bartek Jędrzejak rozmawiał z Tomkiem Oświecińskim, który trenuje Mateusza Hładkiego, przygotowującego się do zawodów kulturystycznych. – Podium będzie na pewno – stwierdził trener personalny, podtrzymując primaaprilisowy żart. Prezenter przedstawił również prognozę pogody na najbliższe dni.

Jak masować niemowlaka?

Technik masażu jest mnóstwo. Organizowane są również kursy, na których można nauczyć się tego, jak masować najmłodszych. Jednak rodzice często zdają się na swoją intuicję. W studiu „Dzień Dobry TVN” fizjoterapeuta dziecięcy Paweł Zawitkowski zaprezentował, jak wykonać prawidłowy masaż niemowlęcia.

Włoska kuchnia Cristiny Catese

Cristina Catese zaprezentowała jak przygotować pyszne potrawy z ciecierzycy. Włoszka zdradziła przepis na hummus w różnych smakach. Jak ją przyrządzić?