Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Normy smogowe biją kolejne rekordy, dlatego też rządzący zdecydowali, że czas podjąć radykalne kroki - zapowiadają zaostrzenia kar i systemy motywowania do ekologicznego życia. Nowa ustawa antysmogowa przewidywałaby nawet karę więzienia za zanieczyszczanie środowiska oraz wprowadzenie ekologii jako obowiązkowego przedmiotu zdawanego na maturze. Ile te zmiany będą kosztowały? W studiu „Dzień Dobry TVN” dziennikarz Paweł Blajer i Jakub Jędrak z Polskiego Alarmu Smogowego wyjaśnili, co wprowadzi nowa ustawa antysmogowa. – Składki ZUS mają pójść do góry – zdradził Blajer. A to wszystko w ramach primaaprilisowego żartu.

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

W studiu „Dzień Dobry TVN” dziennikarz Andrzej Stankiewicz podzielił się najnowszymi informacji z polskiej prasy. Opowiedział między innymi o wyborach prezydenckich na Ukrainie, programie 10 tysięcy+ i nowej pani prezydent na Słowacji. – To może być znaczący zwrot – wyjaśnił.

Siostry „Pingwinki”, De Mono i piosenka „Statki na niebie”

Siostry „Pingwinki” okazały się być wielkimi fankami zespołu De Mono. Członkowie grupy zaprosili zakonnice do wspólnego nagrania teledysku do kultowej piosenki „Statki na niebie”. Katarzyna Olubińska odwiedziła muzyków na planie. – Pojedziemy  w trasę, po wszystkich klasztorach będziemy jeździć – zdradził Robert Chojnacki. A to wszystko w ramach primaaprilisowego żartu.