Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Spodziewająca się dziecka kobieta czuła się coraz gorzej w końcówce ciąży. Okazało się, że występuje u niej rozwarstwienie aorty. Lekarze zdecydowali się na dwie, jednoczesne operacje: cesarskie cięcie i naprawę aorty. – Sytuacja była nagła i jedynym i najbardziej niepokojącym objawem była duszność – powiedział 100% - dr Wojciech Snota, ordynator Oddziału Położnictwa Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej. – Udało się zgrać zespół kardiochirurgiczny wraz z anestezjologami, zespół neonatologiczny i zespół położniczy w jednym miejscu – dodał dr Tomasz Hrapkowicz, kardiochirurg, kierownik Katedry Kardiochirurgii w SCCS. Jak przebiegła operacja?

Maciej Gołyźniak od kuchni

Maciej Gołyźniak to jeden z najlepszych perkusistów. Współpracował między innymi z wokalistką Moniką Brodką. Właśnie wydał swój album. A spotkała się z nim Gabi Drzewiecka z „Dzień Dobry TVN”. – Jestem samoukiem – powiedział. – Ma swoją widownię – zdradziła wokalistka Natalia Nykiel. – Bardzo często dużo fanów przychodzi na koncert tylko po to, żeby zobaczyć Maćka na scenie – zaznaczyła. Prywatnie talerze perkusyjne zamienia na te z zastawy stołowej. Co przygotował?

Igor Falecki – niesamowity talent

Perkusista Igor Falecki opowiedział o swojej pasji do grania na perkusji. Czy jest jeszcze coś, czego chciałby się nauczyć? Czy nadal odkrywa coś nowego w grze na perkusji?