Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

4 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych. Jego najważniejszym celem jest zwrócenie uwagi na fatalny los takich zwierząt, za który zazwyczaj odpowiedzialny jest człowiek. To również doskonała okazja, by przypomnieć, że każdy może pomóc. W studiu „Dzień Dobry TVN” prowadzący przedstawili suczkę Ritę, która szuka domu. Monika Beuth-Lutyk opowiedziała, dlaczego zwierzaki warto adoptować, zamiast kupować.

Rita szuka domu. Może Ty szukasz psa?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Beata Zowczak oraz Klaudia Socka opowiedziały, jak przygotować się na adopcję psa ze schroniska i jakie warunki trzeba spełnić. Pani Beata przybliżyła również historię malutkiej Rity, która czeka na nowego właściciela.

Mateusz Hładki przygotowuje się do zawodów kulturystycznych

Dzisiaj Prima Aprilis. W związku z tym Bartek Jędrzejak pojechał w odwiedziny do Mateusza Hładkiego, który postanowił wziąć udział w zawodach kulturystycznych. Dlaczego zdecydował się wystartować i jakie ćwiczenia wykonuje, by zrobić formę? – Ja jestem pod wielkim wrażeniem kulturystów i kulturystek – wyznał dziennikarz, śmiejąc się z żartu.

Włoska fasola, czyli cuda z ciecierzycy

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Cristina Catese zaprezentowała przepisy na danie z cieciorką. Jak przygotować pyszną zupę z włoskiej fasoli?