Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska w skrócie opowiedziała o najnowszych wydarzeniach z życia gwiazd. Jak nazywa się nowo narodzony syn Rafała Maślaka? A jak spędzają czas z córką Lewandowscy? Co jeszcze wydarzyło się w show-biznesie w ostatnich dniach?

Julia Wieniawa po raz pierwszy o swoim związku z Baronem

W show biznesie niedawno pojawiła się nowa para. Krążące od kilku tygodni plotki zostały potwierdzone – Julia Wieniawa spotyka się z Aleksandrem „Baronem” Milwiwem. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską młoda aktorka opowiedziała o swojej relacji z muzykiem. Czy planują nagrać wspólną płytę?

Czy Omenaa Mensah wyszła za mąż?

Omenaa Mensah związana jest z Rafałem Brzoską. Od jakiegoś czasu w sieci zaczęły pojawiać się plotki dotyczące jej ślubu. Czy para rzeczywiście się pobrała?

Anna Wendzikowska po raz pierwszy o walce o zdrowie córki

Anna Wendzikowska szczerze rozmawiała z Agnieszką Jastrzębską na temat choroby oczu jej córeczki Kornelii. Nie chce, żeby ten temat stał się dla niej tematem tabu. Dziewczynka ma niedorozwój nerwów wzrokowych. Co to oznacza i jak dziennikarka radzi sobie z hejtem?

Agnieszka Woźniak-Starak o „Kulisach sławy” i romantyzmie męża

Agnieszka Woźniak-Starak była bohaterką ostatniego odcinka "Uwaga! Kulisy sławy". Jej mąż – Piotr Woźniak-Starak opowiedział o ich głębokiej relacji. – Mówią do nas stare dusze – wyznał biznesmen. Jak udział w programie wspomina dziennikarka? – To była taka czysta przyjemność – zdradziła.