Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Anna Starmach w „Dzień Dobry TVN” zaprezentowała niecodzienną odsłonę wielkanocnej kuchni. Na warsztat wzięła tuńczyka, a z widzami podzieliła się swoim przepisem m.in. na jajka faszerowane.

Janusz Kulig – wspomnienie legendy

13 lutego minęła 15. rocznica śmierci Janusza Kuliga. W „Dzień Dobry TVN” wybitnego rajdowca wspominali jego rodzice Helena i Jan oraz przyjaciele - pilot Jarosław Baran i kierowca rajdowy Michał Kościuszko. - Z Januszem wystartowaliśmy w 79 rajdach. 46 razy byliśmy na podium, wygraliśmy 17 rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, zdobyliśmy 3 tytuły mistrza Polski i tytuł wicemistrza Europy. Przejechaliśmy setki tysięcy kilometrów, mieliśmy kilka ciężkich wypadków, z których wyszliśmy absolutnie bez szwanku. To zdarzenie na tym przejeździe kolejowym w Rzezawie zostanie dla nas czymś całkowicie niewytłumaczalnym – pokreślił Baran. A o sportowej rywalizacji z Januszem Kuligiem, emocjach, jakie im towarzyszyły i o przyjaźni opowiedział w studiu programu także Krzysztof Hołowczyc.

 

Jak kształtować młodego sportowca?

Maciej Dolega wybrał się z prognozą pogody piłkarskie boisko, gdzie w towarzystwie Jacka Magiery przyglądał się zmaganiom młodych adeptów piłki nożnej w wojewódzkich finałach turnieju "Z podwórka na stadion".

Katarzyna Szklarczyk i Patryk Grudowicz. Modelowa para z „Top Model”

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz są parą! Oboje są zwycięzcami „Top Model” - on szóstej edycji, ona siódmej. Poznali się na jednym z planów zdjęciowych. Jak potem rozwinęła się ich znajomość? To ja zrobiłam pierwszy krok. - Napisałam do niego. To był w sumie pierwszy raz, jak w ogóle napisałam pierwsza do chłopaka. No, ale opłacało się - zdradziła modelka. - Ja ją bardzo kocham i nie dowierzam, że taka piękna dziewczyna może kochać mnie – podkreślił Patryk.