Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

Czesław to 21-letni wielbłąd, który na swoim koncie ma wiele przygód. Po podróżach po domach weselnych, ogrodach zoologicznych i cyrkach, w końcu zaznał spokoju w otoczeniu kóz, koni i psów. Jak wygląda obecnie jego życie? O tym wyjątkowym zwierzęciu opowiedzieli jego właściciele i opiekunka.

Dramatyczna sytuacja prywatnego ZOO Safari w Borysewie. Jak można pomóc?

Z powodu rozprzestrzeniającej się pandemii COVID-19 ogrody zoologiczne zostały zamknięte. Prywatne ZOO Safari w Borysewie nie kwalifikuje się do pomocy w ramach rządowego pakietu gospodarczego, ponieważ prowadzi działalność sezonową. Z jakimi problemami właściciele się teraz zmagają i jak można im pomóc? O tym opowiedzieli w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem.

Krzysztof Kaczka – jedyny taki flecista na świecie

Krzysztof Kaczka to wybitny polski flecista, solista i kameralista największych sal koncertowych świata. Wielokrotnie występował w Carnegie Hall czy Wellington Town Hall. W „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swojej karierze i pasji do muzyki.

Co muzycy z Grupy MoCarta robią podczas kwarantanny?

Grupa MoCarta w marcu tego roku obchodzi 25-lecie. Z tej okazji muzycy mieli koncertować po Polsce i świecie. Obecna sytuacja pokrzyżowała im plany. Jak wygląda świat muzyków bez występów? O tym opowiedzieli Bolesław Błaszczyk i jego syn Maciej Błaszczyk.