Dzień Dobry TVN

sezon 29

Dzień Dobry TVN

Marcin Szczurkiewicz znany z Kabaretu Skeczów Męczących w wolnych chwilach poświęca się swojej sportowej pasji. – Zorientowałem się po trzydziestce, że już nie jest tak dobrze, jakby sobie człowiek życzył i postanowiłem coś zmienić – wyznał. Teraz ćwiczy na siłowni razem z trenerem i biega, a na swoim koncie ma kilka przebiegniętych maratonów. Jak sam przyznaje początki nie były łatwe.

Mężczyźni tyją podczas pandemii najbardziej

Podczas pandemii Polacy tyją. Okazuje się, że mężczyzn z nadwagą jest o połowę więcej niż kobiet. Jak o formę walczyli bohaterowie programu TTV „Kanapowcy” Rafał Śledź i Andrzej Krzeptowski? Trener Krzysztof Ferenc pokazał kilka ćwiczeń, które warto wykonywać.

W krainie wielkanocnych palm

Dorota Gardias odwiedziła Muzeum Kurpiowskie, gdzie poznawała tradycję wielkanocnych palm. Przy okazji przedstawiła prognozę pogody na dziś.

Film o Tomku Komendzie z nagrodą za zdjęcia

Operator filmowy Bartłomiej Kaczmarek otrzymał w Nagrodę Polish Society of Cinematographers w kategorii pełnometrażowy film fabularny za zdjęcia do „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Jak przygotowywał się do pracy nad filmem?