Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Zabawę z jojo mają opanowaną do perfekcji. Święcą triumfy na polskich i europejskich arenach, przymierzają się do zawodów w USA. W „Dzień Dobry TVN” mistrzowie jojo  - Kacper Pałatyński, mistrz Polski i mistrz Europy oraz Marcel Ołubek, który zachwycił wszystkich swoimi pokazami w "Mam Talent" opowiedzieli o swojej pasji. Jak z jojo poradzili sobie Kinga Rusin i Piotr Kraśko?

Z podwórka na stadion

Maciej Dolega wybrał się na rozgrywki akcji „Z podwórka na stadion” marki Tymbark, gdzie przy okazji zaprezentował dzisiejszą prognozę pogody.

21-letnia Paulina walczy o życie po udarze, który zlekceważyli lekarze

W nocy z 10 na 11 marca pani Paulina bardzo źle się poczuła, zaczęła ją boleć głowa, miała zaburzenia równowagi i wymiotowała. Jej partner zawiózł ją na SOR w Zawierciu. Był bardzo zaniepokojony, ponieważ pani Paulina jest w ciąży. Pytał, czy jego narzeczona miała udar. Lekarze stwierdzili, że nic na to nie wskazuje. Dopiero po kilku godzinach okazało się, że pani  Paulina ma duży obrzęk mózgu i niedokrwienie lewej półkuli móżdżku.  O tym , jak wyglądała ich wizyta na oddziale ratunkowym, pan Damian opowiedział Marcinowi Sawickiemu.

Jak odróżnić zwykły ból głowy od udaru?

Dr hab. n. med. Adam Kobayashi wyjaśnił w studiu programu, jakie są najczęstsze objawy udaru mózgu. - Niestety ból jest rzadko, kiedy takim objawem – wyjaśnił neurolog. Jak powinni zareagować członkowie rodziny, kiedy podejrzewają, że pacjent ma udar?