Dzień Dobry TVN

sezon 29

Dzień Dobry TVN

Lonia i Bronia są siostrami bliźniaczkami. Wiktoria, Julia i Magdalena Kita są siostrami trojaczkami. Jak wygląda życie u boku identycznej siostry?

Policjantki bliźniaczki w jednej komendzie

Dominika i Gabriela Putyra są policjantkami, a prywatnie… siostrami bliźniaczkami. Czy są swoimi partnerkami na służbie? Czy ich współpracownicy potrafią je rozpoznać? Jak zatrzymani reagują gdy widzą je razem?

W krainie wielkanocnych palm

Dorota Gardias odwiedziła Muzeum Kurpiowskie, gdzie poznawała tradycję wielkanocnych palm. Przy okazji przedstawiła prognozę pogody na dziś.

Matka trójki dzieci traci wzrok

Ania jest mamą samotnie wychowującą trójkę dzieci. Niestety jakiś czas temu usłyszała tragiczną diagnozę – nieodwracalne uszkodzenie nerwu wzrokowego. Straciła wzrok w jednym oku, a drugie ma sprawne w 35%. Jak przygotowuje się do nieuchronnej chwili, czyli całkowitej utraty wzroku?

Niepełnosprawność to nie wyrok

Marta Marciniuk porusza się na wózku, mimo to żyje zwyczajnie: jest aktywna zawodowo, mieszka sam i marzy o tym, by założyć rodzinę i mieć dzieci. Razem z Krzysztofem Dobiesem, dyrektorem generalnym Fundacji Avalona, rozmawiali to tym, że niepełnosprawność to nie wyrok. Opowiedzieli także o seksualności osób z niepełnosprawnością.