Dzień Dobry TVN

sezon 41

Dzień Dobry TVN

Kolejny poniedziałek to czas na zabawę z cyklu „Co było dalej?”. W dzisiejszym programie archiwalne wideo przedstawiało Damiana Michałowskiego, który w trakcie rozmowy z ekspertką zainteresował się kartonową podobizną niedźwiedzia. Co zrobił prowadzący „Dzień Dobry TVN”? Jakie pomysły przyszły do głowy naszych widzów?

Wielkopostne oszukiwanie zmysłów

Dziś w kuchni „Dzień Dobry TVN” Grzegorz Zawierucha zaproponował smakowite pomysły na oszukanie zmysłów. Jakie dania na wegetariańską Wielkanoc przedstawił? Jak przygotować gołąbki z ziemniakami i kaszą gryczaną?

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

Andrzej Stankiewicz w dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” przedstawił swój autorski przegląd prasy. Jakie informacje znalazły się na pierwszych stronach gazet? Dziennikarz między innymi opowiedział o wizycie prezydenta USA Joe Bidena w Polsce oraz najnowszych korektach w Polskim Ładzie. Czy będą kolejne zmiany? Jak derusyfikacja wpłynie na naszą gospodarkę?

Łańcuch dobrych serc

Rafał Sonik i jego współpracownicy pomagają uchodźcom z Ukrainy. Co przygotował kierowca rajdów terenowych? - Wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej wyposażyliśmy i uruchomiliśmy obiekty dla potrzebujących. Wszystko to działa od 6. dnia wojny - powiedział przedsiębiorca. W organizacji wspiera go również prawniczka Ilona Mylstyva, która była zmuszona do opuszczenia swojego kraju. Kto dodaje Rafałowi największej motywacji?

Moda na szóstkę z odpowiedzialności

Uczennice V Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie powiedziały STOP nowym ubraniom. Na czym polega projekt „Plootkary”? - Polega on na uświadomieniu, jak moda wpływa na środowisko, a ma bardzo negatywny wpływ. Dlatego chcemy zachęcić przede wszystkim młodych ludzi, którzy często popadają w zakupoholizm - powiedziała Antonina Matysek, pomysłodawczyni i lider projektu. Dziewczyny w swojej szkole zorganizowały Red Galę. Pokaz mody miał na celu promowanie ubrań z drugiej ręki. W studiu „Dzień Dobry TVN” licealistki zachęcały również do zakupu unikatowych ubraniach w ostatnio bardzo modnym stylu vintage. Jak wyglądać modnie i jednocześnie być eko?