Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Dlaczego, gdy patrzymy na zdjęcia naszych rodziców sprzed wielu lat zauważamy, że w naszym wieku wyglądali na dużo starszych. W dzisiejszym programie Greta i Kinga Burzyńskie oraz Tomasz Sobierajski rozmawiali na ten temat. Dlaczego każde pokolenie starzeje się wolniej?

Pięćdziesiątki to żadne babcie

W dzisiejszych czasach wiele dojrzałych kobiet, mimo swojego wieku, wygląda i czuje się o wiele młodziej. – Teraz te kategorie normalności bardzo się zmieniają. Nie patrzymy na to, co wypada w danym wieku, a na ile pozwala czyjś wygląd zewnętrzny – mówiła dr Małgorzata Majewska

Pogoda zagra dla WOŚP

Powoli zbliża się tegoroczny Finał WOŚP. Tomasz Zubilewicz rozmawiał z muzykami, którzy w tym roku wystąpią na scenie. Prezenter przedstawił również prognozę pogody dla kraju.

Miłość na nowo z byłym mężem

Stare polskie powiedzenie mówi, że stara miłość nie rdzewieje. I faktycznie są takie przypadki, że po rozwodzie można ponownie zakochać się w byłym małżonku. W studiu „Dzień Dobry TVN” psycholog Joanna Chmura wyjaśniła, dlaczego po trudnym rozwodzie, ludzie do siebie wracają. – Miłość to fascynujące zjawisko, które ma swoją dynamikę – wyjaśniła specjalistka.