Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Czy grozi nam epidemia samotności?

O trudnościach w nawiązywaniu kontaktów i bliskich relacji rozmawiały w "Dzień Dobry TVN" ekspert do spraw relacji Dagmara Mańka, psycholog Paulina Biernat oraz aktorka Maria Konarowska. – Ludzie później chcą się wiązać, bo najpierw jest kariera – powiedziała Konarowska. – W dzisiejszych czasach młodzi ludzie nie mają problemu z wchodzeniem w szybkie relacje, oni nie mają narzędzi, aby je utrzymywać – zaznaczyła Biernat.

Nick Sinckler: Jesteśmy szczęśliwi

Nick Sinckler urodził się w Nowym Jorku, ale to w Polsce spełnia się zawodowo i prywatnie. Śpiewał w chórkach m.in. u Natalii Kukulskiej i Kayah. Co spodobało mu się w Polsce? – Bardzo się cieszę, że miałem taką drogę, że pracowałem z takimi ludźmi – powiedział Sinckler. – To jest facet, który zaśpiewa ci wszystko – zaznaczył Aleksander Milwiw-Baron. – Jest osobą niezwykle dobrą – dodała Natalia Kukulska. Jak wygląda jego życie prywatne?

Kusząca kuchnia czekoladowa

Daria Ładocha zdradziła w kuchni programu przepisy z czekoladą w roli głównej. Blogerka kulinarna przygotowała deser z ciasteczkami i białą czekoladą.

Jak dbać o wrażliwą skórę?

Dziennikarka Katarzyna Olubińska spotkała się z Dominiką Grosicką i dermatologiem prof. dr hab. n. med. Witoldem Owczarkiem, aby porozmawiać o tym, jak dbać o wrażliwą skórę. Jakie problemy skórne miała Grosicka? Co jej pomogło?