Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

Z powodu pandemii koronawirusa jedyną opcją dla dzieci zostaje nauka w domu przez specjalne platformy do zdalnych lekcji. O swoich doświadczeniach w domowej edukacji opowiedzieli Ilona Wrońska i Leszek Lichota, którzy już kilka lat temu zdecydowali się na taki typ nauczania dla swoich dzieci. W studiu programu Edyta Pilch doradziła również rodzicom, jak pomagać maluchom w tym czasie.

Przemysław Dudek i drugie życie wiecznych piór

Dzisiejszy świat ogarnął konsumpcjonizm. Wiele osób, zamiast naprawiać stare rzeczy, pozbywa się ich i kupuje nowe. Nieco innego zdania jest Przemysław Dudek, który od zawsze pasjonuje się starymi piórami. Obecnie jest nie tylko kolekcjonerem, ale jedną z niewielu osób, która zajmuje się naprawą i renowacją piór z całego świata. O swojej pasji opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Jak pofarbować tkaniny za pomocą roślin?

Aleksandra Bystry ma nietypową pasję, a jest nią farbowanie tkanin roślinnymi barwnikami. Swoimi umiejętnościami dzieli się podczas prowadzonych przez siebie warsztatów. W studiu „Dzień Dobry TVN” pokazała, jak w naturalny sposób zmienić barwę materiału.