Dzień Dobry TVN

sezon 41

Dzień Dobry TVN

Wczoraj rozpoczął się weekend kończący sezon zimowych sportów - Finał Pucharu Świata Skoków Narciarskich. Do Planicy wybrali się Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny, którzy o zawodach rozmawiali z Kubą Kotem oraz Magdą Pałasz. Kto według nich stanie dziś na podium?

Ciekawe pomysły na obiad dla dzieci

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma przygotował dania, które zasmakują nawet największym niejadkom. Jaki jest przepis na pieczone parówki w cieście maślanym?

„Sukienka” szyta na miarę… Oscara?

W tym roku do Oscara dla najlepszego filmu krótkometrażowego nominowana została „Sukienka” Tadeusza Łysiaka. Reżyser i Anna Dzieduszycka, aktorka grająca główną rolę, już od miesiąca w Los Angeles przygotowują się do gali rozdania nagród. Jak się czują przed tym wielkim wydarzeniem?

Nowa kryminalna powieść Katarzyny Bondy

Katarzyna Bonda to jedna z najpopularniejszych polskich autorów powieści kryminalnych. Niedawno ukazała się jej najnowsza książka „O włos”. O czym opowiada?

Torcik jakich mało

Na scenie „Dzień Dobry TVN” zdemaskowana gwiazda z programu „Mask Singer”, czyli Mateusz Banasiuk, wykonał piosenkę zaprezentowaną w muzycznym show.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się dziś do Gdańska, by nauczyć się poprawnie maszerować z kijkami. O tym, jaka jest poprawna technika nordic walkingu, mówiła instruktorka Beata Zarach. A jaka czeka nas pogoda?

Kto dziś znowu zostanie zdemaskowany?

Przed nami kolejny odcinek muzycznego show „Mask Singer”. Kto tym razem zostanie zdemaskowany? Kilka tygodni temu jako pierwszy odpadł śpiewający torcik – Mateusz Banasiuk. Jak wspomina uczestnictwo w programie? A jak do tego detektywistycznego wyzwania przygotowuje się Joanna Trzepiecińska?