Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

Każdy rodzic uczy się wychowania na swoich dzieciach, ponieważ nie da się do tego przygotować. Wszyscy również popełniamy błędy. Jednym z nich jest sytuacja, kiedy słowa rodzica są sprzeczne z czynami. Jak przyznawać się przed dzieckiem do błędu? O tym w dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” rozmawiały  Lidia Piechota oraz Katarzyna Kucewicz.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił dziś szczegółową prognozę pogody.

Jak naprawić klamkę?

W czasie kwarantanny pozostając w domu, mamy więcej czasu na zajęcie się sprawami, które od dłuższego czasu odkładaliśmy na później. W programie Wiesław Skiba zaprezentował i wyjaśnił, w jaki sposób możemy samemu naprawić klamkę w drzwiach.

Jak odkazić samochód?

Częste mycie i odkażanie rąk jest podstawowym środkiem bezpieczeństwa, by uchronić się przed zakażeniem koronawirusem. Istotne jest również czyszczenie telefonu czy wnętrza samochodu. Marcin Sawicki rozmawiał dziś z Adamem Klimkiem o tym, czy ozonowanie auta jest skuteczne w walce z wirusami i bakteriami.

Domowe zabawy dla dzieci

W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” animatorka Patrycja Lipińska mówiła o pomysłach na ciekawe domowe zabawy dla dzieci, wykorzystując to, co mamy w domu.