Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

W internecie można wszystko znaleźć. Okazuje się, że nawet jest możliwość wykupienia pakietu klątw, które można na kogoś rzucić. Na czym to polega? Psychoterapeuta Miłosz Brzeziński wyjaśnił, dlaczego chętnie korzystamy z usług wróżek i internetowych zakupów klątw.

Słupczewo. Europejskie przejście na polu

Robert Stockinger wybrał się do Słupczewa, gdzie znajduje się przejście dla pieszych, obok którego nie można przejść obojętnie. Przejście z progiem zwalniającym znajduje się na wiejskiej drodze, między polami. Dziennikarz rozmawiał z sołtys Elżbietą Stępień i zastępcą wójta gminy Wysokie Łukaszem Kalińskim. Skąd pomysł na taką inwestycję w szczerym polu?

Szop Edward na smyczy

Bartek Jędrzejak w Olsztynie spotkał się z Moniką Bem właścicielką szopa pracza. Dlaczego zdecydowała się na opiekę na tym zwierzęciem?

Paszteciki w wykonaniu Andrzeja Polana

Andrzej Polan przygotowywał w kuchni „Dzień Dobry TVN” paszteciki i zdradził, jak zrobić ciasto potrzebne do ich przygotowania.

Monika kończy z szarą myszą

Monika Jarecka postanowiła zmienić swój styl. – Chciałabym dodać więcej kolorów, chciałabym podkreślić swoje atuty – powiedziała. Pomógł jej w tym stylista Adam Chowański.