Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Jak mądrze kupować jedzenie?

Jedzenie to przyjemność, ale jak odnaleźć się wśród tylu produktów, które kuszą nas ze sklepowych półek?  Swoje sposoby na to ma dr Ania, która chętnie dzieli się nimi w internecie. W studiu Anna Makowska opowiedziała o tym, na co zwracać uwagę podczas robienia zakupów.

Kevin Dutton - mistrz psychologicznych sztuczek

Dr Kevin Dutton to psycholog, który zajmuje się perswazją, czyli sposobami wpływu na innych ludzi. Właśnie przyjechał do Polski promować swoją najnowszą książkę "Zaklinanie umysłu". Jakie dobre rady dał Marcinowi Sawickiemu?

Sposoby na wykorzystanie sody oczyszczonej

Jest tania, łatwo dostępna i - jak się okazuje - dobra na wszystko. Soda, bo o niej mowa, to nie tylko środek do pieczenia, ale także do czyszczenia najróżniejszych rzeczy. - Tak około 80 sposobów zastosowań sody to spokojnie znajdziemy- powiedziała w "Dzień Dobry TVN" dziennikarka i autorka poradników Małgorzata Świgoń. Dlaczego warto mieć w domu spory zapas sody?

Dolph Lundgren powraca w kultowej roli Drago

Większość fanów kina akcji pamięta go z roli groźnego rosyjskiego boksera Ivana Drago, z którym walczył Rocky Balboa. Po latach Dolph Lundgren ponownie wcielił się w tę postać w filmie „Creed 2”. - Cudownie było wrócić i znów pracować z Sylwestrem Stallone - powiedział Annie Wendzikowskiej szwedzki aktor. Jak się odnalazł w roli ojca Viktora, granego przez Floriana Munteanu?

Qczaj trenuje z fitlarwą Agnieszką

Agnieszka waży 100 kilogramów, ale już zrzuciła 20 kilo i nie zamierza się poddać. Walczy o swoją wagę i zdrowie, a wspiera ją w tym popularny trener Qczaj. Oboje w studiu chwycili za hantle i pokazali, jak spalać kalorie, by ciało nie wisiało.