Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Kamila i Marcin mieli bardzo trudne zadanie. Musieli pomieścić siebie i troje dzieci w dwupokojowym mieszkaniu na jednym z warszawskich osiedli. Jak im się to udało? Odwiedziła ich Katarzyna Jaroszyńska w ramach cyklu „Odpicowane mieszkanie”. Ile funkcji spełnia w ich małym domu salon?

Jak wybrać idealną baterię łazienkową?

Na co należy zwrócić uwagę, przy wyborze baterii do łazienki? W studiu „Dzień Dobry TVN” Ewa Mierzejewska zaprezentowała funkcjonalne i stylowe modele. – Nie jesteśmy dzisiaj skazani tylko na srebrny chrom, mamy różowe złoto i różne odcienie grafitu – wyjaśniła.

Czym tak naprawdę jest homoseksualizm?

Homoseksualizm to nawiązywanie relacji romantycznych oraz seksualnych między osobami tej samej płci. Obok heteroseksualizmu oraz biseksualizmu, homoseksualizm uznawany jest za jedną z trzech głównych orientacji seksualnych. Niektórzy uważają jednak, że homoseksualizm to choroba, która powinna być leczona za pomocą terapii reparatywnej. Tomasz Puła opowiedział o swoich przykrych doświadczeniach z tego typu terapii. Na pytania dotyczące homoseksualizmu odpowiedziała w „Dzień Dobry TVN” seksuolog Izabela Jąderek.