Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

Jonasz Pospieszny to najmłodszy podkuwacz koni. – Zawsze w rodzinie były konie – powiedział w „Dzień Dobry TVN”. – To przede wszystkim praca z powołania i miłości do koni – zaznaczyła Marta Urbaniak, narzeczona Jonasza i instruktorka jeździectwa. – Potrafi opanować najbardziej temperamentne, nerwowe konie – dodała. Jak uczył się podkuwania koni?

Pies Havana z misją uśmiechu

Havana to buldożka francuska, która pracuje z dziećmi w hospicjum. Natalia Pasiecznik, dyrektor hospicjum stacjonarnego, opowiedziała o jej pracy. – Jej praca głównie polega na ty, żeby sprawiać jak najwięcej przyjemności – wyjaśniła. Co daje dzieciom spotkania z Havaną?

Kwiaty łagodzą obyczaje

Przez ograniczenia związane z walką z koronawirusem wiele branż przechodzi kryzys. Co stanie się z kwiatami, których nikt nie kupi? Powiedziała o tym ogrodnik Justyna Brzozowska. – Mieliśmy jeszcze nadzieję, że na święta coś się ruszy, ale niestety nic na to nie wskazuje – powiedziała. – Wszyscy musimy się jednoczyć i ratować naszą gospodarkę – dodała.

Odpicowane mieszkanie: wnętrza rodem z USA

Jak wyglądają wnętrza w stylu amerykańskim i w stylu hamptons? Sprawdziła to dziennikarka Katarzyna Jaroszyńska. Jakie kolory i dodatki tam dominowały?

Urządź swój balkon

Stylistka wnętrz Kamila Jakubowska Szmyd doradziła, jak urządzić balkon. – To przedłużenie naszego mieszkania w związku z tym fajnie, jeśli nawiązuje do tego, co mamy w domach – powiedziała. Jakie meble wybrać?