Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Domowe żelki owocowe smakują i wyglądają super, a dzieci je uwielbiają. Można wykonać je z dowolnego soku, syropu, napoju, herbaty czy galaretki. Do tego są łatwe i szybkie w przygotowaniu. Z okazji Dnia Żelka Sylwia Majcher pokazała, jak samodzielnie wykonać domowe i zdrowie żelki.

Ile zarabiają Polacy?

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na zadowolenie z pracy Polaków jest stałe wynagrodzenie. Z jednego z ostatnich badań wynika, że pieniądze jako wyznacznik szczęścia wskazało aż 86 procent badanych. Ile zarabiają Polacy? Jakie dostają podwyżki? Czy są zadowoleni ze swoich zarobków? – Nawet uczniowie się dziwią, dlaczego nie pracuję w innym miejscu – wyjaśnił nauczyciel Przemysław Dziawer. Jak wyglądają zarobki pielęgniarek i prawników? O pensjach i zarobkach Polaków opowiedział w studiu „Dzień Dobry TVN” dziennikarz ekonomiczny Ignacy Morawski.

Niewidoma Polka zaadoptowała niepełnosprawną sierotę z Indii

Kilka lat temu Wanda Wajda zaadoptowała dziewczynkę z Indii, która jest dzieckiem całkowicie niewidomym z niedosłuchem, nierozwiniętą mową i cechami autystycznymi. W jakich okolicznościach się poznały? Jak sobie radzą? - Schola bała się każdego dotyku, wszystkich odpychała, a dłonie miała zaciśnięte w piąstki – wyznała jej mama.

Przegląd prasy Joanny Miziołek

W studiu „Dzień Dobry TVN” Joanna Miziołek zaprezentowała najnowsze wiadomości z polskich gazet. Opowiedziała między innymi o wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej  i nowej dyrektywie o prawach autorskich.