Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

W czasie epidemii koronawirusa rodzice skazani są na siedzenie z dziećmi w domach. Jak sobie radzą i jak oceniają to dzieci? O tym rodziny opowiedziały w „Dzień Dobry TVN”.

Przemysław Staroń - nauczyciel nominowany do Światowej Nagrody Nauczycielskiej 2020

Przemysław Staroń to polski nauczyciel i wykładowca, z wykształcenia psycholog, kulturoznawca, religioznawca i filozof. W 2018 został uhonorowany tytułem Nauczyciel Roku. Od 2010 roku naucza filozofii, etyki oraz wiedzy o kulturze w II LO im. Bolesława Chrobrego w Sopocie. Ostatnio został nominowany do Światowej Nagrody Nauczycielskiej 2020. Jak się z tym czuje i co zmieniło się w jego życiu?

Szkoła w domu. Jak ułożyć sobie dzień?

W czasie trwania epidemii koronawirusa ciężko jest zaplanować sobie pracę, tak by pozostać produktywnym i jednocześnie zająć się dziećmi. Dzieciom również nie jest łatwo, ponieważ mają naukę online. Jak ułożyć sobie i dziecku dzień? O tym w studiu programu opowiedział Marcin Perfuński - bloger, który uczy swoje dzieci w domu.

Andrzej Polan i jego autorska pizza

Zamknięte restauracje i olbrzymie zapasy spowodowały, że wiele osób odkrywa kulinarny talent. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował swoje autorskie pizze. Jak zrobić pizzę w formie do muffinek?

Jak bezpiecznie usunąć lakier hybrydowy w domu?

Salony piękności w całym kraju zawiesiły swoją działalność w związku z pandemią koronawirusa. Co zrobić, gdy manicure wymaga poprawki? Jak samodzielnie zdjąć lakier hybrydowy i nie zniszczyć przy tym płytki paznokcia? Poradami podzieliła się w „Dzień Dobry TVN” Aleksandra Szelągowska, kosmetolog-podolog.