Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Mariola Gołota odpadła z „Agenta – Gwiazdy”. W rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedziała o swoim odejściu i udziale w programie. – Tak naprawdę ja byłam fizycznie chyba najsłabszym uczestnikiem – wyznała. Czy podejrzewa, że jej mąż Andrzej jest agentem?

Mateusz Hładki o najnowszych wiadomościach ze świata gwiazd

W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki opowiedział o bardzo gorącym temacie – związku Julii Wieniawy z Aleksandrem Baronem. Czy rzeczywiście są parą? – Według jednego z tabloidów para zamieszkała już ze sobą – wyjaśnił. Dziennikarz zdradził również, czy Iwona Węgrowska i Maciej Marcjanik postanowili zakończyć swój związek.

Olga Bołądź o swojej pracy w roli reżysera teledysku

Olga Bołądź wyreżyserowała niedawno swój pierwszy teledysk do piosenki zespołu "The Dumplings". Czy aktorka stresowała się swoją pracą na planie? W rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedziała o swojej nowej roli. – Jest świetny kawałek, świetna akcja – wyjaśniła.

Grażyna Wolszczak o walce ze smogiem

Grażyna Wolszczak poleciała niedawno do Brukseli, aby wziąć udział w konferencji na temat wodoru. Co tam dokładnie robiła? - Byłam tam w roli polskiego obywatela, który apelował do polskich mocodawców, żeby coś zrobili w sprawie czystego powietrza i czystego środowiska – wyjaśniła podczas wywiadu z Mateuszem Hładkim.