Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Prawdy i mity na temat porodu domowego

Wiele kobiet marzy o tym, by swoje dziecko powitać we własnym domu. W Polsce porodów domowych odbywa się jednak bardzo mało, bo mało jest położnych, które się tym zajmują, ale też dlatego, że poród w domu nie jest alternatywą dla wszystkich. Zwyciężczyni konkursu na Najlepszą Położną w Polsce Anna Wojtyla opowiedziała o prawdach i mitach na temat porodu domowego. – Te pacjentki, które rodzą w domu, raczej nie myślą o formach znieczulenia – wyjaśniła.

Robert Stockinger i najlepsze łyżwiarki synchroniczne

Robert Stockinger spotkał się z najlepszymi łyżwiarkami synchronicznymi w Polsce. Trenerka Agnieszka Filipowicz opowiedziała o tajnikach tej dyscypliny. – Jest ocena za technikę, za jakość i estetykę i cały wyraz artystyczny – wyjaśniła.

Przegląd prasy Dominiki Wielowieyskiej

Dziennikarka Dominika Wielowieyska zdradziła najnowsze informacje z polskiej prasy. Opowiedziała między innymi o burzy wokół zarobków w Narodowym Banku Polskim i kumulacji roczników w szkołach. – Dla wielu rodziców jest to olbrzymi stres – wyjaśniła.

Na czym polega napięciowy ból głowy?

Napięciowy ból głowy to najczęstszy rodzaj bólu tej części ciała. Występuje samoistnie i nie jest objawem choroby, jednak należy potraktować go poważnie. To sygnał, że organizm potrzebuje odpoczynku. W studiu „Dzień Dobry TVN” o przyczynach i sposobach radzenia sobie z napięciowym bólem głowy opowiedział dr Paweł Grzesiowski.

Qczaj motywuje do ćwiczeń mamę zajmującą się dziećmi

Qczaj zaprosił do programu mamę trójki dzieci Monikę Perszewską, która dzięki wytrwałości i ćwiczeniom zrzuciła niemal 20 kilogramów. Dlaczego zdecydowała się na zmianę stylu życia?