Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Pani Elżbieta skorzystała z zabiegu z zakresu medycyny estetycznej u kosmetyczki. Jakie były efekty? – Zaczęłam puchnąć, to było pieczenie tak jakby ktoś tarką tarł, a później to było takie pieczenie jakby ktoś przypalał – powiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Kto może wykonywać zabieg taki jak wampirzy lifting? – Uprawnione są osoby, które mają wykształcenie medyczne, czyli lekarze, ewentualnie lekarze dentyści – zaznaczyła dr Julita Janeczko, lekarzy medycyny estetycznej.

Nieudanie upiększanie

- Wszelkie wypełniacze nigdy poza gabinetem lekarskim – zaznaczyła w studiu programu dr n. med. Ewa Kaniowska, wiceprezes Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. – Wszelkiego rodzaju zabiegi, które są z użyciem toksyny botulinowej, to jest lek – dodała. Adwokat mediator Marcjanna Dębska wyjaśniła, co prawo mówi o wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej przez osoby nieupoważnione do tego. Co uprawnia nas do dochodzenia o odszkodowanie?

Loteria z Hubertem Urbańskim

Hubert Urbański prowadził w programie loterię, w której do wygrania były nagrody takie, jak: samochód, sprzęt RTV lub gotówka.

Przegląd prasy Katarzyny Zdanowicz

Katarzyna Zdanowicz opowiedziała, jakie artykuły znalazły się w dzisiejsze prasie.