Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa postanowiła walczyć z koronawirusem. Podczas domowej kwarantanny gwiazda wpadła na kreatywny pomysł, jak pomóc najbardziej potrzebującym. Aktorka podjęła się licytacji swoich ubrań, a całkowity dochód z ich sprzedaży chce przekazać polskiej służbie zdrowia. Co jeszcze robi w czasie kwarantanny i jaki wyglądają jej plany zawodowe? O tym opowiedziała Mateuszowi Hładkiemu.

Co słychać w show-biznesie?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki zdradził najnowsze informacje ze świata show-biznesu. Opowiedział między innymi o tym, co teraz robi Joanna Przetakiewicz, ciąży Iwony Cichosz i nowej piosence Sebastiana Fabijańskiego.

Jak wykorzystać mięso z rosołu?

Resztki z rosołu zwykle trafiają do kosza. Można z nich jednak przygotować różne dania. W kuchni programu Jan Kuroń podzielił się swoimi sposobami na wykorzystanie rosołowego mięsa i warzyw.

Jak zrobić makijaż na wideokonferencje?

Wielu z nas pracuje w czasie kwarantanny zdalnie. W domowych pieleszach nie dbamy zazwyczaj o swój wygląd. Jednak home office wiąże się niekiedy z koniecznością wideokonferencji, co zobowiązuje nas do odpowiedniego stroju, ale i makijażu. O tym, jak się pomalować na ważną rozmowę online podpowiedziała Marta Gąska.