Dzień Dobry TVN

sezon 29

Dzień Dobry TVN

W sieci cytowane są badania naukowców, z których wynika, że IQ spada o nawet 7 punktów na pokolenie. Czy ludzkość głupieje? Jakie są tego powody? Na te i wiele innych pytań w „Dzień Dobry TVN” odpowiedzieli psycholog kliniczny dr Urszula Sajewicz-Radtke oraz członek Stowarzyszenia Mensa Polska Marcin Bruczkowski.

Anna Czartoryska i nowy członek jej rodziny

Anna Czartoryska-Niemczycka ma nowego członka rodziny. Jest nim pies Bryzunia. Skąd wziął się pomysł na adopcję zwierzaka? Z aktorką w Juracie spotkała się Katarzyna Olubińska. – Ma zakaz wchodzenia na kanapę – zdradziła.

Jak dobrze wychować szczeniaka?

Wychowanie szczeniaka to niełatwa sprawa. Każdy chciałby mieć cudownego psiaka, z którym fajnie jest się pobawić. I każdy marzy o tym, by jego pupil wyrósł na grzecznego psa, reagującego na każde skinienie opiekuna. Jak to zrobić? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział specjalista od zachowania zwierząt Radosław Ekwiński.

Kapri - Polka laureatką muzycznej nagrody w Hollywood

Wśród tegorocznych laureatów Hollywood Music in Media Awards 2020 znajdziemy znanych kompozytorów, piosenkarzy, twórców muzyki gier wideo, a także pochodzącą z Lublina wokalistkę Kapri. O tym sukcesie opowiedziała w rozmowie z dziennikarką „Dzień Dobry TVN” Gabi Drzewiecką. Artystka odwiedziła również studio programu i wykonała utwór „Dollar Song”.