Dzień Dobry TVN

sezon 41

Dzień Dobry TVN

Gościem cyklu „Krótka piłka” był dziś aktor Andrzej Nejman, który prosto z warszawskiego teatru komediowego Kwadrat odpowiedział na kilka pytań dziennikarza Mateusza Hładkiego. – Kiedyś kazali mi śpiewać i Pani Zapendowska strasznie mnie zjechała publicznie przed milionami telewidzów. Tak mi wstyd, że do tej pory nie mogę tego zapomnieć – zdradził dyrektor teatru. Opowiedział również o tym, z czego jest dumny, jakim jest ojcem i o czym marzył w dzieciństwie. Jaki jest prywatnie Andrzej Nejman?

Co słychać w świecie gwiazd?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki przedstawił najnowsze informacje ze świata gwiazd. Dziennikarz między innymi opowiedział o wizycie Anji Rubik w Ukrainie, Księżnej Yorku na Śląsku oraz zapowiedzi nowego sezonu „And Just Like That”. Co wiemy o kontynuacji kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”? Jakie jeszcze wiadomości przygotował Mateusz?

Pogoda na dziś

Diana Kautz korzystając z pięknej pogody wybrała się dziś na spacer po Poznaniu. Prosto z kampusu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza opowiedziała o Światowym Dniu Meteorologii. Jakie ciekawostki na ten temat zdradziła? Jakie temperatury nas czekają?

Jak wyrzeźbić ciało przy pomocy taśm?

Ćwiczenia z gumami oporowymi pozwalają nam zmobilizować i wyrzeźbić nasze ciało. Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” trenerka Basia Smirnow-Kurp opowiedziała do czego służą taśmy i w jaki sposób ich używać. – Dzięki ćwiczeniom dajemy bodziec zewnętrzny. Na początkowy etap treningu gumy idealnie się nadają, aby pokazać mięśniom w jakim zakresie powinny pracować – powiedziała specjalistka. Jakie ćwiczenia zaprezentowała? Czy gumy wspomagają koordynację?