Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

„Sztuki Walki" to autorski cykl spotkań Ani Lewandowskiej z wyjątkowymi kobietami, które pokazują, że w grupie są silniejsze, inspirują i motywują się nawzajem. W pierwszej odsłonie trenerka odwiedziła Stowarzyszenie Łódzki Klub Amazonka, której członkinie przeszły operacje amputacji piersi. Na czym polegają ich spotkania?

Magda Modra-Krupska z 13-letnią córką Mią. Jak dogadać się z nastolatką?

Okres dojrzewania u nastolatek to proces, w którym zachodzą indywidualne zmiany fizyczne, psychiczne i emocjonalne. W jakim wieku przebiega i jak to wygląda w praktyce? O tym, jak radzić sobie z dzieckiem, któremu szaleją hormony w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała Magda Modra-Krupska i jej 13-letnia córka Mia. - Najlepiej przypomnieć sobie czas, kiedy samemu było się młodym – wyjaśniła aktorka.

Natalia Klimas-Bober o swojej pierwszej ciąży

Aktorka Natalia Klimas ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że jest w ciąży. Udostępniła na nim zdjęcie, na którym prezentuje ciążowy brzuszek. Jak się czuje? W rozmowie z Katarzyną Olubińską aktorka opowiedziała o swoich pierwszych wrażeniach. W jaki sposób powiedziała swojej mamie? - Mamie kupiłam pod choinkę małe skarpeteczki. Na początku była w szoku, po chwili obie się popłakałyśmy – zdradziła.

Pizza na zakwasie według Piotra Kucharskiego

Jak przygotować pyszne mini pizze na zakwasie? W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski pokazał, jak uformować ciasto i jakie dodatki do niego wybrać.  - Mozzarellę porwałem i odsączyłem – wyjaśnił.

Ewelina Rydzyńska i stylizacje z motywami kwiatowymi

Sezon wiosenny nie może zostać uznany za otwarty, jeśli w szafie nie znajduje się chociaż jedna sukienka w kwiaty. To chyba jedna z najmilej widzianych propozycji w damskiej garderobie o tej porze roku. W studiu „Dzień Dobry TVN” Ewelina Rydzyńska opowiedziała o najbardziej modnych motywach kwiatowych tego sezonu.