Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Film „Zimna Wojna” Pawła Pawlikowskiego został doceniony zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki niemu piosenka „Dwa serduszka cztery oczy”  dostała drugie życie. Zaśpiewała ją między innymi Gabrysia Kmon, zdobywając serca widzów. Dziewczynka jest bardzo utalentowana i od lat pasjonuje się muzyką ludową. W programie „Dzień Dobry TVN” wokalistka wraz z rodzicami opowiedziała co czuła, kiedy dowiedziała się, że zagra w produkcji. Jak wspomina pracę z aktorami?

Louis – jedyny w Polsce kucyk z protezą

Robert Stockinger odwiedził Brzegi, gdzie mieszka kucyk Louis. Jest on jedynym konikiem, który ma protezę nogi. O tym, co spotkało zwierzę rozmawiał z jego właścicielką Anną Szewczyk oraz technikiem ortopedii - Tomaszem Kotem.

Pyszne dania z przecierem pomidorowym

Sezon na pomidory jeszcze się nie rozpoczął, więc co zrobić jeśli mamy ogromną ochotę na te warzywa? W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski przygotował pyszne dania, wykorzystując do nich przecier pomidorowy. Co przygotował?

Przegląd prasy Artura Andrusa

W studiu „Dzień Dobry TVN” Artur Andrus przedstawił najnowsze informacje z krajowej prasy. Opowiedział między innymi o  gadżetach promocyjnych Senatu oraz wegetariańskiej diecie dla zwierząt. Jakie jeszcze tematy znajdziemy w gazetach?