Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Patryk Grudowicz pod skrzydłami Piotra Czaykowskiego

Patryk Grudowicz trafił pod skrzydła Piotra Czaykowskiego. Grudowicz to model, który wygrał program „Top Model”, a Czaykowski to model, który pracował m.in. dla Armaniego. Dziennikarz „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki zapytał Czaykowskiego dlaczego zdecydował się założyć agencję modeli i modelek. Jak kieruje karierą młodego modela?

Grażyna Wolszczak pozywa władze Warszawy i Skarb Państwa

Grażyna Wolszczak pozwała władze Warszawy i Skarb Państwa za zanieczyszczenie powietrza. Czego się domaga? Aktorka powiedziała też, kto jeszcze dołączył się do tej akcji.

Ilona Felicjańska między Warszawą a Londynem

Mateusz Hładki postanowił dowiedzieć się, jaką suknię ślubną wybrała dla siebie Ilona Felicjańska. Dlaczego jej ślub odbędzie się w Londynie? – Dlatego, że Paul ma paszport brytyjski i Londyn będzie naszym drugim domem – powiedziała.

Zofia Ślotała wyprzedaje swoją szafę

Dziennikarz Mateusz Hładki odwiedził Zofię Ślotałę, która wyprzedaje swoją szafę. – Wszystkie rzeczy, których nie noszę przez pół roku przynajmniej, oddaję – powiedziała stylistka. Z jakimi ubraniami zdecydowała się pożegnać?

Pogoda na dziś

W "Dzień Dobry TVN" Bartek Jędrzejak z palmiarni w Poznaniu opowiedział o tym, jaka będzie dziś pogoda.

Kusząca kuchnia czekoladowa

Daria Ładocha zdradziła w kuchni programu przepisy z czekoladą w roli głównej. – Czekolada jest, była i będzie – podkreśliła blogerka kulinarna.