Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

W Warszawie odbyła się 21. gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych. Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z aktorami na czerwonym dywanie o tym, jak ważna dla nich jest ta nagroda. – Docenienie przez to środowisko jest szczególnie cenne – wyznała Małgorzata Kożuchowska. Kto jeszcze został wyróżniony podczas uroczystości?

Na jakie filmy głosowała Grażyna Torbicka?

21. gala wręczenia Orłów odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie. Tradycyjnie poprowadziła ja Grażyna Torbicka. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradziła, jak to się stało, że jest członkinią Polskiej Akademii Filmowej. Który film najbardziej ją zachwycił?

7 statuetek dla „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego

Triumfatorem tegorocznych Orłów była "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, która została ogłoszona najlepszym filmem roku. Produkcja otrzymała aż siedem statuetek. W rozmowie z reporterką „Dzień Dobry TVN” Agnieszką Jastrzębską reżyser opowiedział, jak wspomina rozdanie nagród hollywoodzkich. – Trochę człowiek traci sens tego wszystkiego, bo to już nie chodzi o film, tylko o abstrakcyjną wygraną – wyznał.

Komu w branży kibicuje Małgorzata Kożuchowska?

Na gali wręczania Orłów Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Małgorzatą Kożuchowską o tym, komu najbardziej kibicuje w branży. – Bardzo podobał mi się atak paniki – zdradziła aktorka. Czy przyjaźń w prywatnym życiu z Agatą Kuleszą może wpływać na ocenę jej gry aktorskiej?

Adam Woronowicz o swoim czarnym charakterze w „Diagnozie”

Adam Woronowicz gra w serialu "Diagnoza" doktora Jana Artmana. Postać tę można zaliczyć do czarnych charakterów, a mimo to zdobyła ona przychylność wielu widzów. Co o tej sympatii sądzi aktor? Jak sprawił, że ludzie polubili jego bohatera?