Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Curanderos to pochodzące z języka hiszpańskiego określenie uzdrowiciela ludowego, szamana, osoby zajmującej się leczeniem ciała i ducha w Ameryce Łacińskiej. Do leczenia używają ziół, ale potrafią też leczyć swoją duchową mocą. Farmakobiolog, Meksykanka od 10 lat mieszkająca w Polscedr Iliana Ramirez opowiedziała o tych praktykach.

Sztuki walki Anny Lewandowskiej

„Sztuki walki” to nowy cykl w „Dzień Dobry TVN”, który prowadzi Anna Lewandowska. – To cykl spotkań z grupami kobiet, które pokazują, że w grupie są silniejsze – powiedziała trenerka. – Zdobyłam od nich ogromną motywację – dodała. Co chce pokazać w tym cyklu?

Z wizytą u polskiego księdza w Londynie

Ks. Bartosz Rajewski to proboszcz parafii św. Wojciecha w Londynie. W swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie z imamem Arkadiuszem Miernikiem. Jaka była reakcja ludzi? Jakie jeszcze kontrowersyjne zdjęcie zamieścił w sieci? Księdza odwiedziła dziennikarka Anna Senkara. Opowiedział też, jak w jego parafii wygląda chrzest.

Najlepsze przepisy na naleśniki

Katarzyna Bukowska zdradziła w kuchni programu przepisy na naleśniki. Jak zrobić pancakesy ze zdrowym kremem czekoladowym?