Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Często się zdarza, nie zdążymy wyjeść wszystkiego z lodówki, przed upływem daty ważności. Jednak, czy zawsze oznacza to, że produkt jest nie do spożycia? W studiu „Dzień Dobry TVN” Izabela Porębska wyjaśniła, czym jest data minimalnej trwałości.

Pingwin albinos w gdańskim ZOO

Robert Stockinger odwiedził gdańskie ZOO, gdzie na świat przyszedł pingwin albinos. Dlaczego pracownicy ogrodu musieli go oddzielić od stada? Czy to pierwszy albinos, który urodził się w europejskim zoo?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak z centrum ogrodniczego opowiedział o wiosennych kwiatach. Które z nich możemy wybrać, by przyozdobić świąteczny stół i ogród? Prezenter przedstawił również szczegółową prognozę pogody.

Najlepsze przepisy na naleśniki

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Kasia Bukowska zaprezentowała różne przepisy na pyszne naleśniki i zdradziła co zrobić, by wyszły idealne. Czy można zastąpić mąkę pszenną innym rodzajem? A jakie farsze będą najlepsze?

Metamorfoza pani Władysławy

Dobrawa Piękos-Szymańska przeprowadziła metamorfozę pani Wiesławy, która jest bardzo aktywną kobietą. Na którą propozycję stylistki się zdecydowała?