Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

W związku z trwającą akcją na mediach społecznościowych #stayhome, propagującą pozostawanie w domach i ograniczanie spotkań z innymi ludźmi, Kabaret Paranienormalni przygotował specjalną piosenkę „Weź nie kichaj”.

Pracowity czas dla Fundacji WOŚP

Robert Stockinger rozmawiał dziś z Jurkiem Owsiakiem, prezesem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o tym, jak wykonuje swoją pracę w tym szczególnym czasie. Jak Fundacja wspiera walkę z koronawirusem?

Jak pracuje ratownik medyczny w czasie pandemii?

W obecnej sytuacji, by zapobiec szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa, władze państwa nawołują do pozostawania w domu, jednak pracownicy służb medycznych codziennie narażają swoje życie. Dlaczego tak ważne jest, by nie zatajać niektórych informacji przed ratownikami i kiedy wzywać karetkę? - Pogotowie powinniśmy wzywać do stanu zagrożenia życia, a nie jest tym podwyższona temperatura i kaszel – wyjaśnił w dzisiejszym programie Grzegorz Bogusz.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił dzisiejszą prognozę pogody oraz opowiedział o najnowszych informacjach, dotyczących trzęsienia ziemi w Chorwacji.

Co słychać w show biznesie?

W dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki rozmawiał z Joanną Przetakiewicz i jej mężem o tym, jak para spędza czas podczas kwarantanny. A co jeszcze słychać w świecie show-biznesu?